%100 Yerli Üretim

Run-Flat Sökme Takma Makinesi

Günümüzde her yıl run-flat tekerlere olan ihtiyaç artmaktadır. Özellikle 4×4 6×6 8×8 çeker zırhlı araçların da ihtiyacı artmıştır . Bu ihtiyacı karşılamak için firmamız run-flat sökme takma makinesini geliştirerek pazara sunmuştur.

Run-flat makinesinin kullanıldığı araç türleri : 16″ ile 25″ arasındaki jant ölçülerine sahip olan tüm araçlarda kullanır. Ülkemizde silahlı kuvvetler ile jandarma ve emniyet teşkilatının elinde bulunan tüm zırhlı araçların run-flatlarının sökülüp geri takılma işini yapar.

Makinelerimiz zırhlı araçlarda başarıyla kullanılmaktadır.

Zırhlı araçlarda 16″ ile 25″ arasındaki jantlarda lastik patlaması sonucu meydana gelen hasarın giderilmesi için lastiğin içinde bulunan Run-Flat jant ve lastikten ayrılarak çıkarılmasını sağlayan makinedir.

Teknik Özellikler – Konteyner Model:

Run Flat Sökme Takma Makinesi 20 feet uluslararası dolaşım sertifikasına sahip konteyner içerisine monte edilir. Standart makinenin özelliklerine sahiptir.

Elektrik Sistemi :

Müşterilerimizin isteğine göre 3 faz 380V – 415V olarak şeçenekleri bulunmaktadır. (Elektrik sistemi her ülkenin sistemine göre ayarlanabilmektedir.)

Sistem jeneratörle ve şebeke elektriği ile çalışabilme özelliğine sahiptir.

Vinç Sistemi :

Bu modelde iki çeşit vinç sistemi kullanmaktayız.

  1. Elektrikli 380V Vinç: Dikeyde elektrikli olup, yatayda manuel olarak çalışan vinç sistemi kullanmaktayız.
  2. Caraskal Vinç: Tüm hareketleri manuel’dir. Kaldırma ve indirme işlemleri el ile yapılmaktadır.

GALERİ

GÜÇLÜ MAKİNE

Vizyonumuz; 1992’den bu yana evrensel iş ahlakı kurallarını uygulayarak oluşturduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve profesyonelliğimiz ışığında öncü rolümüzü sürdürerek müşterilerimize dünya devamı

İLETİŞİM

Hilal Mahallesi Cezayir Caddesi No: 21
ÇANKAYA / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 439 0 423

Mobile: +90 (532) 292 87 12

TAKİP EDİN
KONUM