Hakkımızda

Güçlü Makine 1992 yılında kurulmuş sektörünce öncü olmayı hedefleyen bir firmadır.

Firmamız ana konu olarak Run Flat Sökme ve Takma Makinesi’nin tasarımını ve imalatını yapmaktadır. Makine sektöründe 28 yıllık tecrübesiyle müşterilerine savunma sanayi ve makine endüstrisinde kaliteli hizmet vermektedir.

10 farklı ülkeye savunma sanayi alanında ihracat yapmaktadır. Global olarak büyümekte olan ve dünya endüstrisinde de isim yapmış bir firmadır.

Vizyon :

Vizyonumuz; 1992’den bu yana evrensel iş ahlakı kurallarını uygulayarak oluşturduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve profesyonelliğimiz ışığında öncü rolümüzü sürdürerek müşterilerimize dünya çapında katma değeri olan özel çözümler sunmak ve hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için kazan-kazan ilkesi çerçevesinde yerel kabiliyetler oluşturulmasına destek olarak yerel ve küresel pazarlara geçiş sağlamaktır.

Misyon :

Misyonumuz; Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve en son ilgi alanlarını yakından takip ederek iş fırsatlarını tespit etmek, standartlar ve en iyi kalite uygulamalarıyla desteklenmiş, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak başarılı çözümlerin çeşitli iş ortaklıkları yolu ile teslimini sağlamak ve etkin bir müşteri destek hizmeti sunmaktır.

Kalite Belgerimiz :

GÜÇLÜ MAKİNE

Vizyonumuz; 1992’den bu yana evrensel iş ahlakı kurallarını uygulayarak oluşturduğumuz bilgi birikimi, deneyim ve profesyonelliğimiz ışığında öncü rolümüzü sürdürerek müşterilerimize dünya devamı

İLETİŞİM

Hilal Mahallesi Cezayir Caddesi No: 21
ÇANKAYA / ANKARA – TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 439 0 423

Mobile: +90 (532) 292 87 12

TAKİP EDİN
KONUM